Konferencja „Supraśl i Zgierz. Wspólne dziedzictwo i partnerstwo w rozwoju edukacji regionalnej.”
Będzie się działo!
Już 23 kwietnia rusza Konferencja „Supraśl i Zgierz. Wspólne dziedzictwo i partnerstwo w rozwoju edukacji regionalnej”. Spotykamy się o 11.00 w Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Zgierzu, ul. 3-go Maja 46 w Zgierzu.
W programie:
Dodatkowo będzie można zobaczyć wystawę „Ziemie obiecane? Zgiersko-supraskie dzieje rodziny Zachertów”.
Konferencja odbędzie się pod patronatem honorowym Iwony Dąbek – Starosty Zgierskiego, Joanny Skrzydlewskiej – Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Przemysława Staniszewskiego – Prezydenta Miasta Zgierza.
Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzenia.
Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzenia.